Casa Da Ilhota Ibicui Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 2 hálószobás Casa Da Ilhota Ibicui Villa Mangaratiba legfeljebb 6 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Beach Filgueiras Mangaratiba RJ, csaknem egy 25 perces sétára található.
A Praia do Sahy 2 km-re, a Municipal Museum of Mangaratiba pedig nagyjából 2,1 km-re van az ingatlantól. Tengerparti elhelyezkedése miatt az Ibicui tengerpart gyorsan megközelíthető, mivel csupán egy 9 perces sétára található.
A Mangaratiba városi szállás továbbá kilátást kínál a tengerre. A Casa Da Ilhota Ibicui Villa magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. A vendégek élvezhetik a fürdőlepedők kényelmét is.
Az önellátó létesítmények közé tartozik egy teljesen felszerelt konyha kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel. A Gimk's Bar e Restaurante hozzávetőlegesen 600 méterre található.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Napozóterasz
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Tea és kávéfőző
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Da Ilhota Ibicui Villa milyen messze van a RIOgaleao - Tom Jobim International repülőtértől?
A RIOgaleao - Tom Jobim International repülőtér és a Casa Da Ilhota Ibicui Villa között 105 km távolság van. - ❓
A Casa Da Ilhota Ibicui Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Da Ilhota Ibicui Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Da Ilhota Ibicui Villa biztosít konyhát?
Ez a Casa Da Ilhota Ibicui Villa sütővel felszerelt felszerelt konyhát kínál. - ❓
Az ingatlan élvezetes kilátást kínál?
Az ingatlan hegyre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Mangaratiba nevezetességei közé tartozik az Ecologica Do Sahy Reserve és a Praia Brava, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Praia do Sahy (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.